O firmie

Delikatesy Ekio powstały z naszej pasji i zamiłowania do ekologii, zdrowego trybu życia i zdrowego jedzenia. Wiemy jaki problem mieliśmy chcąc żyć zdrowo i w zgodzie z natura. Żywność kupowana w jednym sklepie, kosmetyki kupowane przez internet, pieczywo w piekarni polecanej poczta pantoflową. Postanowiliśmy, że w naszych delikatesach będzie wszystko co zdrowe. Od pieczywa po karmę dla zwierząt, od masła po chemię do domu. Teraz wszystko znajdziecie w jednym miejscu. W Delikatesach Ekio.

Asortyment w naszym sklepie jest dostosowany dla wszystkich, którzy chcą mieć możliwość kupienia naturalnej, ekologicznej żywności. Ponadto wszystkie produkty ekologiczne są wolne od GMO (GMO to organizmy modyfikowane genetycznie, nie występujące naturalnie w przyrodzie, uzyskane dzięki inżynierii genetycznej). Żywność ekologiczna znajdująca się w naszym sklepie jest wytwarzana zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. 

Delikatesy Ekio to sklep z żywnością dla wszystkich którzy chcą zdrowo się odżywiać, prowadzić zdrowy styl życia. Osoby z nietolerancjami pokarmowymi, alergiami, weganie i wegetarian znajda dla siebie szeroki wybór asortymentu.

Nie zapomnieliśmy tez o niemowlętach i dzieciach. 

Nasz sklep to nie tylko ekologiczna żywność, ale także kosmetyki oraz środki czystości pozbawione alergenów i wszelkich inwazyjnych chemicznych składników. 

W jednym miejscu zgromadziliśmy wysokiej jakości produkty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. 

Współpracujemy ze sprawdzonymi, certyfikowanymi gospodarstwami rolnymi.